ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت “استوارسازان” تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر ضمانت بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 20 روز پس از خرید می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید! از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما ضمانت بازگشت وجه دارد؟

به نقل از سیدعلی منتظری بنیانگذار مجموعه آموزشی استوارسازان:

همیشه موقع خرید از سایت‌های خارجی لذت می‌بردم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت 20 روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد. واقعیتش این است که تاکنون دو مرتبه از این قابلیت استفاده کرده‌ام و زمانی که این قابلیت را دیده‌ام واقعاً لذت بردم و حسابی افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به اعضای سایت استوارسازان بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما :

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم :

1- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید و علاوه برآن هرجلسه را سه مرتبه مشاهده کنید و تمامی دستورات ارائه شده در آن را 3 مرتبه تمرین کنید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید. 2- محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید. 3- محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق هستند واگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید. 4- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید! 5- دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

تعهدات شما :

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد. 2- نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید. 3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و بازگشت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 5 مورد از هر 1000 سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سواستفاده افراد! واقعیت این است که تاکنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد فنی و مهندسی خود هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … می افتند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل به ostovarsazaniran@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید و موارد زیر را مطرح نمایید:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره تراکنش خرید
  • نام محصول
  • دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)
  • شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)
  • کدملی صاحب حساب
  • شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکانپذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم:

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

نکته : هزینه غیرفعالسازی هر یک از پکیج ها ( چه بصورت دانلودی و چه فیزیکی ) مبلغ 50 هزارتومان می باشد و از وجه واریزی شما کسر می‌گردد و الباقی مبلغ عودت داده خواهد شد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “وبسایت استوارسازان” قرار داده‌ایم تا شما خیالی آسوده عزیزان با اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

ضمانت بازگشت وجه استوارسازان